13.10.2015

Hallitus

Puheenjohtaja Virpi Mikkola +358 505 465 486 virpi.mikkola (ät) ski.fi
Varapuheenjohtaja Kari Sinivuori +358 50 386 0444 k.sinivuori (ät) gmail.com
Sihteeri Jaakko Svinhufvud  jaakko.svinhufvud (ät) gmail.com
Rahastonhoitaja, jäsenrekisteri Jerker Skogström +358 400 706 353 jskogstrom (ät) gmail.com
Masters Tore Kindstedt +358 50 64571 tore.kindstedt (ät) gmail.com
Webmaster Mattias Lindfors +358 400 650 556 mattias.lindfors (ät) gmail.com
Jäsen Aleksandra Dahlberg
Tiedotus Lars Dahlberg lars.dahlberg (ät) keva.fi
Valmennus Tom Lönnqvist +358 40 8282 988 tomppa (ät) c-breeze.com

Linkit

International Laser Class Association – ILCA

European Region – International Laser Class Association – EURILCA

Suomen Purjehdus ja Veneily – SPV